کارشناسی خودرو در محل - AN OVERVIEW

کارشناسی خودرو در محل - An Overview

کارشناسی خودرو در محل - An Overview

Blog Article

شما با تهیه گزارش و عکس کارشناسی خودرو میتوانید حرف خود را به فروشنده به سادگی اثبات کنید.

** هزینه کارشناسی، در صورتی که کار دیگری صورت نگیرد، ۸۰ هزار تومان می‌شود. **

همچنین به کمک کارشناسی قیمت خودرو در محل میتوانید قیمت خودرو مورد نظر خود را براورد کنید و از ارزش واقعی خودرو مورد توافق مطلع شوید.

کارشناس سیار خودرو در تهران باید دارای دانش فنی و تجربه کافی در زمینه مکانیک خودرو و تجهیزات الکترونیکی باشد تا بتواند به طور دقیق و کامل وضعیت فنی خودروها را بررسی کند. همچنین، برای کارشناسی خودرو در تهران باید با قوانین و مقررات مربوط به صنعت خودرو آشنا باشید و از تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز برای بررسی و تعمیرات خودرو استفاده کنید.

× سرویس کارشناسی خودرو جزئیات درخواست خود را وارد کنید تا از مناسب‌ترین متخصصان پیشنهاد قیمت دریافت کنید.

کارشناس سیار خودرو باید توانایی ارائه مشاوره در خصوص خرید، نگهداری و تعمیر خودروها را به مشتریان بدهد و به آن‌ها کمک کند تا بتوانند از خودروی خود به درستی استفاده کنند. کارشناس خودرو سیار باید بتواند با مشتریان خود به خوبی ارتباط برقرار کند و مشکلات خودرو را به درستی به آن‌ها بگوید.

پس از ثبت نام در سامانه، امکان ورود به پنل اختصاصی کارکیتا وجود دارد تا مشتریان بتوانند از طریق آن از امکانات مختلف کارکیتا استفاده کنند.

دستگاه ضخامت سنج: خودرویی که رنگ شده باشد، یکدستی رنگ فابریک کارخانه‌ای را ندارد و میزان ضخامت رنگ در بعضی بخش‌ها با بخش‌های دیگر متفاوت است.

کارشناسان فنی و تخصصی ما در هر نقطه از تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

از کارشناس و فرآیند کارشناسی بسیار راضی بودم و تشکر می‌کنم از سرویس کارنامه.

بله.بعضی مواقع خودروهای صفر قبل ازتحویل دچارمشکلات فنی وبدنه میشودکه میتوان توسط کارشناسان خبره ومتخصص کارکیتا مشکلات فوق را شناسائی کرد.

همچنین، هیچ نیازی نیست که به مرکزی مراجعه کنید تا کارشناسان خودروتان را معاینه کنند؛ کافی است که سفارش خود را در آچاره ثبت کنید تا این افراد، به محل مورد نظر شما بیایند. این نکات مهم را درمورد قیمت کارشناسی خودرو در نظر داشته باشید: ** اگر کارشناس به محل مراجعه کند اما شما کار کارشناس ماشین را لغو کنید، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت کند.**

از جمله خدمات قابل ارائه در زمینه کارشناسی رنگ و فنی خودرو محاسبه قیمت خودرو کارکرده به صورت تخصصی در مجموعه کارکیتا است که عبارتند از:

پس از بازدید خودرو توسط کارشناس خودرو و بررسی کامل قطعات و بخش های مختلف خودرو برگه ای رسمی با مهر کارشناس خودرو و نهاد مربوطه به عنوان سند کارشناسی خودرو تحویل مشتری خواهد گردید.

Report this page